среда, 13 августа 2014 г.

Початок Мисливського Сезону

Відкриття полювання для кожного з мисливців це річ особлива.
Дехто заздалегіть готується до сезону полювання та за тиждень збирає всі речі,
перевіряє по декілька разів за день, чи не забувся раптом улюбленого капелюха, бо без нього ніякої вдачі не буде, а як відомо мисливці забобонні, інша категорія в останній момент купує набої, дозволи на полювання та інше, день відкриття для них настає настільки раптово що вони опиняються геть не готові та обовїязково щось вдома та й забудуть.


Особисто я відношусь до першої категорії мисливців і заздалегіть все підготувавши дочекався товарищів та вирушив до таких бажаних та мальовничих українських пейзажів, що неодноразово були описанні в багатьох творах української літератури, і ми проїзджаючи такі місця сиділи пораззявавши рота та насолоджувалися красою оточуючого нас середовища.
Зупинилися ми біля дикої груші,
в підніжжі якої, хтось дбайливо зробив стіл,сидячи за яким відкривається неперевершена краса, ставок, що вже поріс очеретом. Заготували дрова на вечір, бо планували вести бесіду довгу.

Повечерявши, вирушила наша невеличка мисливська компанія у різні боки займати найкращі місця для пильнування та полювання качки.Ну що й казати, всі знають що таке відкриття, з різних боків лунають постріли, всі мажуть проклинаючи то шріт, то рушницю, то тещу.
Звечоріло, зібралась компанія під грушкою, і почала вечеряти вдруге, травити байки та спілкуватися прийнявши на душу по чарці за нових мисливців. Провели хрещення молодих, сподіваюсь що свої рушниці вони добре вичистили.


Ранок. Ранкове полювання це зовсім інше. Вже пристріляне око та тверда рука, не горячкуєш як ввечорі а ще й вірний пес вже заспокоївся і почав працювати, показуючи де ж та качка сидить та подаючи її до ніг хазяїна.

Дякую, хлопцям за компанію, собакам за качок а Богові за життя.
Комментариев нет:

Отправить комментарий